Bebek Restoran Tavsiyesi: Lucca Neden İyisi?

İstanbul'da ne yenir?

İstanbul‘un Bebek muhiti restoranları ile ünlü. İnsanların gün içerisinde veya iş çıkışında en çok rağbet gösterdiği mekanlar arasında restoranlar yer alıyor. Doğal olarak kaliteli restoran bulmak bebek ahalisi için bir hayli önemli. Bebek restoran tavsiyesi arayanlar için Lucca Style bir kez daha zirvede. Bebek restoranları arasında Lucca’yı öne çıkaran bir çok sebep var.

İstanbul Bebek Restoran tavsiyesi arayanların dikkat ettiği bir kaç husus var. Mekanın kalitesi, menülerinin çeşitli ve doyurucu olması, içeceklerinin herkesten farklı bir tat vermesi en önemli kıstaslar. Bu kıstasları kusursuz olarak karşılayan mekanlar elbette Bebek’in en gözde restoranları arasında yerini alıyor.

Bebek’in En İyi Restoranı Lucca

Lucca, kaliteyi arayanlar için bir mekandan çok daha ötesi. Kendisine ait bir ruhu bulunan ve müşterlerinin bu ruhu günün her saati yaşayabileceği Lucca, Bebek restoranları arasında yıllardır en çok talep görenler arasında yer alıyor.

Lucca’yı en iyisi yapan bir çok etmen var. Bebek restoran tavsiyeleri arasında Lucca’yı ilk sıraya taşıyan bir numaralı etmen kaliteli hizmet anlayışı. Lucca’nın bu anlayışı;

  • Güler Yüzlü kadrosu
  • Usta elleri
  • Günün her saati aynı dinamiklikte servis vermesi
  • Müşteri memnuniyeti öncelikli yapısı
  • Dünya mutfaklarını yakından takip etmesi ve uygulaması
  • İçeceklerindeki lezzet ve kalite ile birleşip, sizlere benzersiz bir restoran deneyimi yaşatıyor.

Bebek restoran

Bebek Restoran Menülerinde Lucca Farkı

Bebek’te yaşayanların bir restoranda baktıkları en önemli konu menüler. Dünya mutfağını yakından takip etmesi ile ünlü Lucca, bu konuda uzun zamandır Bebek ahalisinin beğenisini kazanmış durumda. Birbirinden farklı menüleri, görülmemiş sosları ve elbette şeflerimizin usta ellerinden çıkma benzersiz lezzeti ile Lucca sizlere bambaşka bir deneyim vaat ediyor.

Bir restorandan çok daha fazlası olan Lucca Style, Financial Times, Timeout İstanbul gibi kuruluşlarca takdir görmüş ve sadece Bebek’in değil, İstanbul’un en iyi restoranları arasında gösterilmiştir.

Lucca Style’da;

  • Kahvaltı menüleri
  • Brunch menüleri
  • Lunch Menüleri
  • Ve elbette akşam yemeği menülerini bulabilirsiniz.

Lucca sadece dünya mutfaklarını takip etmiyor. Aynı zamanda bu mutfaklardan edindiği bilgileri kendi yaratıcılığı ile harmanlayarak sizlere görülmemiş, renkli tabaklar sunuyor. Özellikle Akdeniz menülerinde Bebek sakinleri en iyi restoran deneyimini bizimle yaşıyor.

18 yıllık tecrübesi ile açıldığı ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini odak noktası edinmiş olan Lucca, şimdi sizleri bekliyor. Bebek restoran önerileri arıyorsan Lucca’ya uğramadan gitme.

 

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

Loading...