Bebek Mekanları : Lucca Style farkıyla tanışın

Lucca Haberler, Bebek İstanbul - Daily Sabah

Bebek mekanları ile ünlü bir bölge. İstanbul’un en revaçta yeri olan Bebek aynı zamanda birbirinden değerli cafelerin, restoranların, barların bulunduğu bir mekan. Bu durum Bebek sakinlerinin bir hayli seçici olmasına neden oluyor. Kalitesi düşük mekanlar bu bölgede asla tutunamıyor. Diğer taraftan bazı yerler kalitesi, ortamı, kitlesi ve elbette lezzetleri ile ön plana çıkıyor. Buna verilebilecek en önemli örnek Bebek‘in gözbebeği diyebileceğimiz Lucca Style.

Bebek mekanları belirli bir kaliteyi tutturmak zorunda. İstanbul’un en seçici ve elit yerlerinden biri olan Bebek’te konseptini kabul ettirmek bir hayli zor. Fakat Lucca, yıllardır süregelen çizgisini her daim yüksek tutarak bölge sakinlerinin gönlüne girmiş durumda. Bir çok otoriteye göre gerek bölgesinin, gerek Beşiktaş ilçesinin, gerekse de İstanbul’un en önde gelen mekanları arasında yer alan Lucca, cafe, bar, restoran ve bistro kültürünü tek bir konseptte birleştirerek ziyaretçilerini kendisine hayran bırakıyor.

Bebek Mekanları

Bebek Mekanları: Bebek’te Ne Yenir? Diyenler Lucca’da

Bir çok konsepti bir araya getirmiş olan Lucca Style’ın ilk öne çıkan yönü restoranı. Dünya mutfağının en kaliteli örneklerini sunan Lucca Bebek Menüsü içerisinde yok yok. En lezzetli et menüleri, en güzel pişmiş tavuk menüleri, taptaze balık menüleri, damak zevkine uygun pizzalar ve birbirinden güzel tabaklar. Lucca bu açıdan gerçekten rüya gibi bir deneyim sunuyor.

Bebek’te ne yemeli? sorusunu soranlar için bir numaralı seçenek olan Lucca menü çeşitliliği ile göz dolduruyor. Her bir birbirinden lezzetli Türk ve Dünya mutfağının son lezzetleri Lucca’da.

Bebek Mekanları: Bebek’in En İyi Kafesi

Lucca sadece bir restoran değil. Bir çok konsepti bir araya getirmiş, Bebek’in kalbinin attığı bir mekan. Bu mekanda bulabilecekleriniz arasında kafe konsepti de bulunuyor. Lucca Cafe bir mekandan fazlasını arayanların değişmez adresi haline gelmiş durumda. Birbirinden lezzetli içecekleri, insanı içine çıkan ambiyansı, günün her saati canlı yapısı ile Lucca Bebek bölgenin parlayan yıldızı.

Bebek MekanlarıB

Bebek Barları Arasında Lider

Lucca’dan bahsetmişken bardan bahsetmemek olmaz. Şunu kesinlikle söyleyebiliriz ki; Lucca’da yapılan kokteyller eşsiz. Bu konuda uzman mixolojistler ile çalıştıkları aşikar. Bu lezzete ek olarak retro yapısı ve nezih ortamı ile bir bardan beklediğinizin fazlasını size sunan Lucca Style, bu özellikleri ile Bebek sakinlerinin sevgisine mazhar olmuş ve bebek mekanları arasında liderlik konumunu almış durumda

Loading...