İstanbul’da Ne Yenir? Lucca’dan En Değerli Tavsiyeler

Lucca Enginar Ezmesi

İstanbul Restaurantları gerçekten dünya klasmanında. Farklı lezzetlere sahip, hepsi birbirinden keyifli ve farklı menülere sahip restaurantlar arasında bazıları öne çıkmakta. Örneğin İstanbul Bebek’te bulunan Lucca Style. Bebek’in ve İstanbul ’un en popüler mekanlarının başında gelen Lucca sizler için İstanbul’da ne yenir ? ne sorusuna yanıt veriyor. Üstelik tattığınızda müdavimi olacağınız lezzetleri ile.

İstanbul’da ne yenir? diye soranlardansanız Lucca’nın muhteşem tatlarını mutlaka test etmelisiniz. Sizin için özel seçtiğimiz farklı tatlar ve dünya mutfağının en nadide örnekleri ile İstanbul’a ilk kez gelenler Lucca’ya mutlaka uğramalı.

İstanbul’da Ne Yenir : İstanbul’da Et Nerede Yenir?

Kültürümüzün en önemli öğeleri arasında et yemekleri bulunuyor. İyi et yemekleri yapan, menülerinde herkesten farklı et yemeği seçenekleri sunan restaurantlar bir adım öne çıkmakta.

İstanbul ’da farklı et yemekleri arayanlar için Lucca en çeşitli lezzetleri sunuyor. Beyaz et veya kırmızı et üzerine uzman şeflerinin tariflerini sunan Lucca, tasarım harikası tabakları ile en lezzetli et yemeklerini harika bir sunum ile masanıza getiriyor. Ayrıca yemeğinizi yerken Lucca’nın keyifli atmosferine de hayran kalmamanız mümkün değil.

İstanbul ’da ne yenir? diye soranlar Lucca ’nın eşsiz tatlarını görmeli. Başlangıçlarda, ara sıcaklarda, bifteklerde, sushilerde ve diğer balık yemeklerinde, makarnalarda ve burgerlerde fark yaratacak tabaklar burada.

İstanbul’da Ne Yenir : İstanbul’da Suchi Nerede Yenir?

Sushi usta ellerden çıktığında bir çok insanın favori tatlarından biri. İyi sushi yapan mekanlar arasında üst sıralarda yer alan Lucca, 5 farklı sushi menüsü, özel hazırlama yöntemi ve benzersiz tabakları ile size kaliteyi vaat ediyor. Usta şeflerimiz tadına doyum olmayacak sushileri sizlerle buluşturuyor.

İstanbul’da Ne Yenir : İstanbul’un En İyi Tavuk Menüleri

İstanbul’da ne yenir? deyince akıllara gelen Lucca, beyaz et menülerinde de farkını yansıtıyor. Gerek başlangıçlarda, gerek ana yemeklerde, gerek salatlarda en kaliteli tavuk içerikli menüler bu mekanda.

Nezih Restaurant Atmosferi

İstanbul Bebek’te kalitenin adı Lucca, müşteri kitlesiyle de ön plana çıkıyor. Nezih restaurantlar arayan İstanbul sakinlerinin bir çoğu çok uzun süredir Lucca’nın müdavimi. Günün her saati keyifli atmosfer, hoş sohbetler arayan İstanbul sakinleri Lucca ’da buluşuyor.

Muhteşem Atmosferi İle Tanışın 

Lucca hakkında yorum yapanlar en çok muhteşem atmosferinden memnun. Restaurant konseptini tasarımıyla bir adım öteye taşıyan firma, günün her saatinde farklı bir ambiyans yaratarak modunuzu yükseltme iddiasında.

İstanbul ’un En İyi 10 Restaurantı Arasında

Lucca her geçen yıl kendisini yeniliyor, geliştiriyor. Bu ilerleme otoriteler tarafından takdir görüyor. İstanbul’da lezzet, atmosfer, konsept arayanların uğrak mekanı;

  • Financial Times tarafından İstanbul’un en önemli 10 mekanı
  • Timeout İstanbul tarafından 2005 ve 2006 yıllarında en iyi cafe-brasserie ve bar ödüllerini almıştır.

Ulusal veya uluslararası bir çok otorite ve dergi, bir mekandan öte bir yaşam stili sunan bu mekandan defalarca övgüyle bahsetmiştir. Lucca, bu güveni her geçen gün bir adım öteye taşıyıp, bölgesinin en önemli mekanlarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Loading...