İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunan, Rumeli Hisarı ile Arnavutköy arasında konumlanmış, kimilerine göre İstanbul’un en elit semti olan Bebek gerçekten de gerek kendi çevresinin, gerek İstanbul’un en güzel yerlerinden biri. Kendi nüfusuna ek olarak dışarıdan da bir çok ziyaretçi alan Bebek sadece çehresiyle değil aynı zamanda mekanlarıyla da ünlü. Yeme içme ve eğlencenin kalbi Bebek’te atıyor. İstanbul Bebek mekanları arasında yıllardır popülerliğini hiç kaybetmeyen Lucca, Bebek’te ne yemeli? sorusuna en güzel yanıtı veriyor.

İstanbul Bebek Mekanları

Bebek Mekanları İstanbul’un en gözde yerlerini barındırıyor. Sabah saatlerinden gecenin ilerleyen vakitlerine kadar eğlenceyi, lezzeti ve sosyal ortamı arayanlar için en çok arananlar arasında. Bu rehberde İstanbul’un en güzel mekanı hakkında bilgi alabileceksiniz.

İstanbul Bebek Mekanları Arasında En İyisi Lucca Style İle Tanışın

Lucca 20 yıla yakın tecrübesi ile Bebek’te günün her saati birbirinden farklı menülerden, içeceklerden tatmak isteyenlerin, sosyal bir ortamı arzulayanların değişmez adresi konumunda. Bu nedenle İstanbul Bebek mekanları arasında yıllardır profesyonel yapısı ve klasikleşmiş ortamıyla en çok tercih edilen yerlerden biri.

Lucca Menü içerisinde sabah kahvaltısından gece saatlerine kadar kaliteli ve lezzetli seçenekler bulmak mümkün. Farklı gün ve saatlerde farklı menüleri sunan ve birbirinden yetenekli aşçılarının lezzetli ellerinden çıkan benzersiz menüleriyle fark yaratan Lucca, gece saatlerinde kokteylleri ve içecekleriyle de büyülüyor.

Muhteşem bir atmosfere sahip olan Lucca Style, elit ortamı ve kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak olan benzersiz yapısıyla Bebek Mekanları arasında liderliği son yıllarda kimseye bırakmıyor.

Loading...