Bebek’te Akşam Yemeği Lucca’da Bir Başka Lezzetli

Bebek’te Akşam Yemeği Lucca’da Bir Başka Lezzetli

Bebek'te Akşam Yemeği

Bebek’te akşam yemeği mekanları açısından zengin bir muhit. Bir çok kişi iş çıkışı ailesiyle ve arkadaşlarıyla zaman geçirmek ve lezzetli yiyeceklerden tatmak için Bebek’te buluşuyor. Bu mekanlar arasında Lucca farkı hemen her alanda olduğu gibi akşam yemeğinde de kendisini gösteriyor. Birbirinden lezzetli menüleri ve tabakları ile akşam yemeklerinin de keyfi Lucca Style’da yaşanıyor.

Bebek’te akşam yemeği mekanları arasında Lucca’yı ön plana çıkaran bir kaç faktör var. Beşiktaş’ın ve İstanbul’un kalbinin attığı Bebek’te yıllardır bir çok kişinin buluşma noktası haline gelmiş olan bu mekan, akşam yemeklerinde gerek Türk, gerek dünya mutfaklarının en nadide, en popüler örneklerini sizlere sunarak damak tatlarına hitap ediyor.

Bebek’te Akşam Yemeği Mekanı

Lucca’ya giden çiftler bir şeyi iyi biliyor. Lucca ambiyansı ile romantik akşam yemeklerinin parlayan yıldızı. Özellikle akşam saatlerinde günün yorgunluğunu atıp, modunu yükseltmek isteyenler Lucca’nın muhteşem atmosferine kendilerini rahatlıkla kaptırabiliyorlar.

Akşam saatlerinde size özel menüleri, seçtiği müzikleri ve sakin ortamı ile İstanbul’un benzersiz mekanlarından biri olan restoran, özellikle çiftlere hitap eden yapısı ile bir çok kişinin ilk tercihi olmayı hak ediyor.

Bebek'te Akşam Yemeği

Bebek’te Akşam Yemeği Lezzetleri

Lucca’yı eşsiz kılan elbette sadece ambiyansı değil. Akşam yemeğine özel menüleri ile gönülleri fetheden Lucca Bebek, günün her saati sunduğu menüleri akşam saatlerinde daha arttırıp çeşitlendirerek, günün son saatlerinde damak tadına önem veren değerli İstanbul sakinlerini en güzel şekilde ağırlıyor.

  • Balık menülerinin
  • Tavuk menülerinin
  • Et menülerinin
  • Türk mutfağının

ve dünya mutfağının nadide örneklerinde en leziz örnekleri sunan Lucca, bu alandaki başarısını her geçen gün bir adım ileri taşıyıp, çıtayı da her seferinde biraz daha yukarı çekiyor.

İçeceksiz Olmaz

Lucca elbette yiyecekleri ile çok iddialı. Fakat içeceklerde de farkını ortaya koyuyor. İster yemeğin yanında, ister yemekten sonra, alkollü veya alkolsüz içecekler ile kokteyller tam anlamıyla baş döndürücü. Bu açıdan Lucca’ya rakipsiz diyebiliyoruz. Misafirlerinin beklentisini çok iyi analiz ettiği belli olan mekan, beklentiden de ötesini sunarak gönülleri fethediyor.

Bu açıdan sadece kendi muhiti için değil, bütün İstanbul için rahatlıkla denebilir ki, Bebek’te akşam yemeği burada yenir.

 

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

Loading...