Lucca Style markası her geçen gün adından daha çok söz ettirmeye devam ediyor. Lucca’nın hemen her öğünde birbirinden güzel menüleri sunduğu aşikar. Fakat Bebek’te kahvaltı deyince akıllara çok uzun zamandır bu mekandan başkası gelmiyor.

Bebek’te kahvaltı bu muhitin sakinleri için günün en önemli öğünü. Güzel bir kahvaltı hemen her yerde kültürümüzün en önemli elementi. Lucca Style gerek klasik kahvaltı menüleri, gerekse de birbirinden modern kahvaltı menüsü çeşitleriyle hem Bebek’in, hem İstanbul’un en gözde yerlerinden biri olmaya devam ediyor.

Bebek’te Kahvaltı Neden Lucca’da Yenir?

Lucca markasının günün her saati birbirinden canlı ve güzel bir ortamı olduğu aşikar. Menülerinde birbirinden farklı çeşitlerin en güzel örneklerini sunan bu marka her seferinde başarılı menülerine bir yenisini ekliyor.

Lucca’nın kahvaltı menüsü içerisinde en çok tutanlara baktığımızda;

  • Pancake
  • Cem’s Scramble Egg Bowl
  • Croissant Crouqe Madame
  • Grilled P&J Sandwich
  • Cheese patties

ve daha bir çok farklı lezzette gastronomiyi belirleyen trendleriyle Lucca’da kahvaltı bir başka güzel.

Nutella Pancake - Bebek'te Kahvaltı Lucca'da Bir Başka

Güne Enerjik Başlamak İçin 

Bu mekanda kahvaltı seçenekleri tam da güne ihtiyacınız olan besinlerle başlamanız için ideal. Birbirinden güzel çeşitleriyle insanı içerisine çeken, günü enerjik geçirmek ve enerjik başlamak isteyenler için Lucca ‘nın yiyecekleri ideal.

Lucca ‘daki yumurta menüleriyle güne başlarken proteinli seçenekleri değerlendirebilir, birbirinden lezzetli peynir çeşitleriyle gün içerisinde ihtiyacınız olan enerjiyi alabilirsiniz.

İçecekleriyle de lider olan Lucca, sabaha başlarken alkolsüz içecekleriyle de dikkat çekiyor.

Bebek’te kahvaltı deneyimini yaşamak için;

ŞİMDİ REZERVASYON YAPTIR

 

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

Loading...